کلرزن مایع از جمله دستگاه های ضروری جهت راه اندازی سیستم های ضد عفونی کنندۀ آب و فاضلاب محسوب می شود. به طور کلی محل تأمین و جریان آب نقش بسزایی بر روی کیفیت و میزان املاح موجود در آب خواهد داشت. در واقع مشخص کنندۀ میزان میکرو ارکانیسم های ناقل بیماری می باشد که برای مرتفع نمودن آثار آنها نیاز به استفاده از مواد شیمیایی چون کلر است. با استفاده از مواد ضد عفونی کننده می توان به میزان قابل توجهی مواد مضر و آلودگی های آب را از بین برد و به واسطۀ دستگاه کلرزن مایع بتوان مجدداً از آب استفاده نمود. این مقاله به صورت تخصصی در حوزۀ مزایا و ویژگی های دستگاه های کلرزن مایع خواهیم پرداخت. تا اطلاعات خود را نسبت به چنین دستگاه هایی افزایش دهید.

سال های طولانی است که شرکت اطلس آب توانسته به صورت کاملاً حرفه ای فعالیت خود را در زمینۀ ساخت تجهیزات سیستم تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و خانگی کند و همچنان در این عرصه به فعالیت خود ادامه دهد.

ویژگی های دستگاه کلرزن مایع

دستگاه های کلرزن با اسامی کلریناتور مایع، پکیج تزریق کلر، کلریناتور گازی وکلرزن گاز شناخته می شوند. البته متناسب با جنس مواد که به عنوان کلر مورد استفاده قرار گرفته می شوند، معرفی می شوند. به طور طبیعی داخل آب، انواع باکتری رشد می شود که باعث انتقال بیماری های میکروبی و قارچی برای پوست خواهد شد. هنگام احداث سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و همچنین راه اندازی سالن های استخر، نیاز به استفاده از دستگاه کلرزن مایع و یا کلرزن گازی است که به کمک آنها بتوان، آلودگی های میکروبی داخل آب را از بین برد. در ادامه بیشتر به نحوۀ عملکرد دستگاه های کلرزن مایع خواهیم پرداخت.

فروش پکیج تزریق کلر بر اساس حجم آب و ظرفیت سیستم تصفیه آب و فاضلاب صورت می گیرد. در این صورت پیش از اقدام به خرید کلرزن مایع، بررسی تمام جوانب لازم و ضروری است. انتخاب نوع دستگاه کلرزن مایع نقش مهمی بر روی درصد عاری بودن آب از میکروب و قارچ اشاره نمود. گاز کلر، کلرامین، پرکلرین و دی اکسید کلر از جمله روش های مختلف جهت فرآیند کلرزنی آب محسوب می شوند. در صورت عدم آگاهی نسبت به این موضوع مهم، می توانید از تخصص افراد حرفه ای استفاده نمائید.

به طور کلی باید توجه داشته باشید که میزان درصد کلری که به آب افزوده می شود، باید استاندارد باشد چون می تواند آثار سمی برای افراد به دنبال داشته باشد. به طور کلی ترکیب آمونیاک موجود در کلر جهت ضد عفونی آب مورد استفاده قرار گرفته می شوند. فرآیند کلرزن مایع متناسب با نوع مصرف آب تنظیم می شود. نحوۀ عملکرد دستگاه کلرزن به طریقی است که طی مدت زمان مشخص، میزان کلر آب سنجیده می شود و در صورت پایین بودن مقدار کلر موجود در آب، کلر مجدداً به آب افزوده می شود. جهت سفارش تجهیزات سیستم تصفیه آب و فاضلاب چون دستگاه  کلرزن مایع می توانید با واحد فروش شرکت اطلس آب تماس بگیرید. کادر پرسنل مجرب این مجموعه همواره آمادۀ ارائه خدمات مشاوره ای به شما مشتریان گرامی می باشد.

هزینۀ خرید و نصب دستگاه کلرزن مایع

قیمت دستگاه کلرزن مایع به ظرفیت دستگاه بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص هزینۀ نصب دستگاه کلرزن در داخل پکیج تصفیه آب، می توانید با افراد حرفه ای مشورت کنید. اینگونه مجموعه ها با در اختیار داشتن امکانات تخصصی، امکان خرید کلرزن مایع ارزان با راندمان کاری بالا را برای مشتریان فراهم می کنند.

شرکت اطلس آب به عنوان سازنده و عرضه کنندۀ پکیج های تصفیه آب و فاضلاب قادر به ساخت و نصب انواع دستگاه کلرزن مایع با قیمت ارزان و همراه با گارانتی می باشد.

 

 شرکت اطلس آب 

 آدرس : تهران کیلومتر 20 جاده مخصوص جنب شرکت نفت پارس خیابان

    کیمیا پژوهان خیابان مارال رنگ پلاک 118

            فکس 46076976      تلفن  46073396      46076082  021 

        ایمیل atlasab724@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

سفارش  کلرزن مایع : شرکت اطلس آب
سفارش کلرزن مایع : شرکت اطلس آب
دوشنبه 17 خرداد 1400 در ساعت 11 : 6 دقیقه
تماس بگیرید
مزایای خرید کلرزن مایع : شرکت اطلس آب
مزایای خرید کلرزن مایع : شرکت اطلس آب
یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 در ساعت 10 : 18 دقیقه
تماس بگیرید
سازندۀ انواع دستگاه کلرزن مایع : شرکت اطلس آب
سازندۀ انواع دستگاه کلرزن مایع : شرکت اطلس آب
چهارشنبه 18 فروردین 1400 در ساعت 10 : 45 دقیقه
تماس بگیرید
فروش انواع پکیج کلرزن مایع : شرکت اطلس آب
فروش انواع پکیج کلرزن مایع : شرکت اطلس آب
شنبه 16 اسفند 1399 در ساعت 10 : 3 دقیقه
تماس بگیرید
اهمیت کاربرد کلرزن مایع و قیمت آن : شرکت اطلس آب
اهمیت کاربرد کلرزن مایع و قیمت آن : شرکت اطلس آب
دوشنبه 20 بهمن 1399 در ساعت 10 : 20 دقیقه
تماس بگیرید
فروش کلرزن مایع با مناسب ترین قیمت: شرکت اطلس آب
فروش کلرزن مایع با مناسب ترین قیمت: شرکت اطلس آب
یکشنبه 21 دی 1399 در ساعت 11 : 52 دقیقه
تماس بگیرید
خرید کلرزن مایع: شرکت اطلس آب
خرید کلرزن مایع: شرکت اطلس آب
چهارشنبه 12 آذر 1399 در ساعت 11 : 31 دقیقه
تماس بگیرید
فروش کلرزن مایع
فروش کلرزن مایع
پنجشنبه 15 آبان 1399 در ساعت 11 : 45 دقیقه
تماس بگیرید
فروش انواع کلرزن
فروش انواع کلرزن
یکشنبه 6 مهر 1399 در ساعت 10 : 35 دقیقه
تماس بگیرید
فروش کلرزن با ظرفیت های مختلف
فروش کلرزن با ظرفیت های مختلف
ﺳﻪشنبه 21 مرداد 1399 در ساعت 13 : 26 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 9 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 در ساعت 10 : 18 دقیقه
تعداد بازدید : 60
نمایش همه
علاقه مندی ها ()