تعمیر تجهیزات دندان پزشکی توسط تعمیرکار متخصص تجهیزات دندان پزشکی صورت می گیرد. در واقع چنین افرادی با گذراندن دوره های تخصصی و حرفه ای قادر به اجرای عیب یابی و سرویس تعمیر تجهیزات دندان پزشکی خواهند بود. تجهیزات دندان پزشکی از دستگاه و قطعات مختلفی تشکیل شده است که ایجاد اختلال برای هر کدام از قسمت های مختلفی دستگاه های دندان پزشکی، موجب توقف، کُندی و یا توقف کامل آنها می گردد. از این رو سرویس تخصصی تعمیر تجهیزات دندان پزشکی به صورت دوره ای لازم و ضروری است. بدین وسیله می توان با حداقل هزینه از افزایش خسارت های تعمیرات و خسارت به دستگاه های دندان پزشکی جلوگیری نمود.

مرکز تعمیر تجهیزات دندانپزشکی  تهران دنتال سرویس نیز به عنوان یکی از مراکز تخصصی و حرفه ای در حوزۀ اجرای سرویس دوره ای، عیب یابی و همچنین تعمیرات پیشرفته و تخصصی کلیۀ تجهیزات دندان پزشکی در سراسر کشور می باشند.

عیب یابی و تعمیر تجهیزات دندان پزشکی

یکی از موارد مهم و پرکاربرد اجرای فرآیند عیب یابی و تعمیر تجهیزات دندان پزشکی برای افرادی است که تمایل به خرید تجهیزات دندان پزشکی کارکرده دارند. از این رو برای اطمینان از سلامت دستگاه ها، باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی مورد بررسی دقیق قرار گرفته شود. با توجه به اینکه دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی به منظور تشخیص و درمان بیماری های دندان فرد مورد استفاده قرار گرفته می شوند، از این رو سالم بودن قطعات مختلفی دستگاه های دندان پزشکی بسیار ضروری است. به همین جهت دندانپزشک به محض رویت کوچکترین اختلال در عملکرد تجهیزات کاربردی خود، از افراد متخصص برای انجام تعمیر تخصصی تجهیزات دندان پزشکی استفاده می کنند.

امروزه مراکز تعمیر تجهیزات دندانپزشکی نسبت به گذشته افزایش یافته است چون با پیشرفت فناوری ساخت دستگاه های دندان پزشکی، در نتیجۀ آن نیز به افراد مجرب در حوزۀ تعمیرات و عیب یابی تجهیزات پزشکی است. بدین وسیله پیش از آنکه دستگاه به طور کامل متوقف شود و از کار کردن بایستد، با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای می توانند از این فرایند و خسارت پیشگیری کنند. برای انجام سرویس دوره ای کلیۀ تجهیزات دندان پزشکی می توانید با مرکز تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی تهران دنتال سرویس تماس حاصل نمائید.

تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات دندان پزشکی

از گذشته تا به امروز تعمیرات تخصصی تجهیزات دندان پزشکی همواره توسط افراد حرفه ای و متخصص که دوره های لازم را سپری کرده اند، با قیمت ارزان صورت می گیرد. تعمیر یونیت و صندلی دندانپزشکی، تعمیر و سرویس کویترون ها، لایت کیور، آمالگاماتور، توربین و آنگل، کمپرسور و اتوکلاو از جمله برخی از انواع تجهیزات دندانپزشکی هستند. از این رو درخواست و سفارش تعمیر تجهیزات دندان پزشکی به فرد کمک می کند که دستگاه و تجهیزات دندانپزشکی معیوب و مشکل دار را تعمیر نمایند. برای اطلاع از  انجام تعمیرات آمالگاماتور به سایت مراجعه کنید.

هزینۀ تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

هزینۀ تعمیر تجهیزات دندانپزشکی به نوع ایراد و مشکلات فنی دستگاه و قطعات دندانپزشکی بستگی دارد. به همین جهت به طور دقیق نمی توان قیمت معینی را از پیش مشخص کرد بلکه تعمیرکار متخصص پس از بررسی دقیق دستگاه و تجهیزات معیوب، می تواند قیمت تعمیر تجهیزات دندانپزشکی را به صورت تخمینی مشخص نماید. با توجه به کاربرد عمده ای که هر کدام از تجهیزات و دستگاه های دندانپزشکی برای درمان و تسکین دردهای دهان و دندان دارد، توجه به سالم بودن کلیۀ قطعات و تجهیزات دندانپزشکی بسیار لازم و ضروری است.

مرکز تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی تهران دنتال سرویس چندین سال است که در تهران فعالیت حرفه ای خود را در حوزۀ تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات دندان پزشکی آغاز کرده است. لذا این مجموعه با بهره گیری از سیاست کاری مدبرانه قادر به ارائه هر گونه خدمات تعمیراتی و سرویس تجهیزات پزشکی در تهران است.

تهران دنتال سرویس

تلفن ثابت 66906981-66595776  همراه :09125873351 - 09121025826 

آدرس : خیابان آزادی – نبش خیابان زارع – ساختمان کاوه – پلاک 120 طبقه P2

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

انواع کف پوش پارکینگ:  شرکت فنی و مهندسی پارس الیس
انواع کف پوش پارکینگ: شرکت فنی و مهندسی پارس الیس
چهارشنبه 13 اسفند 1399 در ساعت 11 : 23 دقیقه
تماس بگیرید
مرکز تخصصی تعمیر تجهیزات دندان پزشکی : مرکز تهران دنتال سرویس
مرکز تخصصی تعمیر تجهیزات دندان پزشکی : مرکز تهران دنتال سرویس
یکشنبه 16 آذر 1399 در ساعت 11 : 11 دقیقه
تماس بگیرید
تعمیرات لوازم و تجهیزات دندانپزشکی
تعمیرات لوازم و تجهیزات دندانپزشکی
دوشنبه 24 شهریور 1399 در ساعت 13 : 37 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 4 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
یکشنبه 16 آذر 1399 در ساعت 11 : 11 دقیقه
تعداد بازدید : 265
نمایش همه
علاقه مندی ها ()