زغال لیمو نیز همانند دیگر انواع زغال موجود در بازار به روش های سنتی و صنعتی تولید و روانۀ بازار می شود. جهت تهیه زغال لیمو دو شیوه وجود دارد که قصد داریم در این مقاله به صورت کلی بدان بپردازیم. مقداری چوب و هیزم را بر روی یکدیگر انباشته و در هوای آزاد آتش زده می شود. این روش سنتی است که چندین قرن است که در جنگل ها از این شیوه پیروی می شود. البته دارای اشکالاتی است که باعث آزاد شدن گازهای نهفتۀ درون چوب در حین سوزاندن می شود. در روش دوم، چوب درختان مرکب جمع آوری می شوند و سپس با نقاله هایی به سمت کوره زغالی مخصوص منتقل می گردد. مجموعۀ سالار سوز جنوب چندین سال است که توانسته اند سطح فعالیت خود را گسترش داده و در لیست محصولات خود، اقدام به فروش انواع زغال لیمو نمایند.

خرید زغال لیمو درجه یک

جهت استفاده از گازهای نهفتۀ متصاعد شده، توانسته اند جایی را درون کوره مشخص نمایند تا بتوان آن را ذخیره سازی نمود. لازم به ذکر است که گاز متصاعد شده به شکل مفیدی در فرآیند ساخت برخی از موارد شیمیایی مورد استفاده قرار گرفته می شود. از گذشته های دور تا کنون شاهد جمع آوری چوب درختان مرکب و تولید زغال لیمو در ابعاد متفاوت هستیم. در نتیجه متناسب با مصارف گوناگون، می توان نسبت به خرید زغال لیمو سکه ای، کبابی، قلیان، قلم و ... اقدام نمود.

در گذشته های دور، از زغال چوب برای ساخت باروت استفاده می نمودند چون قابلیت انتقال حرارت را به صورت ضعیف داشت و به نوعی عایق محسوب می شد. در فرآیند زغال لیمو به روش صنعتی، تولید کنندگان از دستگاه های خشک کن زغال، سیکلون زغال، اکسترودر زغال و کوره زغال استفاده می نمایند. بنابراین متناسب با میزان مصارفی که دارید، می توانید از طریق مجموعۀ سالار سوز جنوب اقدام به  خرید زغال لیمو سکه ای  درجه یک نمائید.

زغال لیمو از جمله زغال های با کیفیت موجود در بازار است که می توانید آن را در مدل های متفاوت خریداری نمائید. جهت تولید زغال لیمو از روش های مختلف استفاده می شود چون ارتباط مستقیم با پیشرفت تکنولوژی دارد. از جمله مراحل تولید زغال بسته بندی می توان به تهیۀ زغال چوب، مرحلۀ خشک کنی، جداسازی گرد و خاک زغال، تفکیک سازی اجزای نامرغوب و ناپخته، دانه بندی در سایزهای متفاوت، خرد کردن دانه های بسیار درشت، بسته بندی اولیه و بسته بندی متعلقات اشاره نمود. جهت خرید زغال لیمو سکه ای، قلیان، کبابی و ... می توانید به مجموعۀ سالار سوز جنوب مراجعه نمائید.

خرید انواع زغال لیمو

این چنین، متناسب با مصارفی که دارید، می توانید نسبت به خرید زغال لیمو اقدام نمائید. معمولاً زغال لیمو به دلیل داشتن رایحۀ چوب درختان مرکب از سوی بسیاری از مصرف کنندگان مورد استقبال قرار گرفته می شود. بدین ترتیب متناسب با میزان مصرفی که دارید، می توانید زغال لیمو را با بسته بندی 10 کیلویی و یا بیشتر خریداری نمائید. نکات متعددی در خصوص انتخاب و خرید زغال وجود دارد که بایستی سطح آگاهی خود را نسبت به چنین موضوعی افزایش دهید.

معمولاً گفته می شود : زغال لیمو قلیان مناسب بایستی کمتر از 20 دقیقه آتش بگیرد. عمدتاً زغال با کیفیت بایستی بالای 3 الی 6 دقیقه روشن مانده و خاموش نشود. ضمن آنکه جهت روشن ماندن نبایستی نیاز به باد زدن داشته باشد. بهترین زغال لیمو به صورت فشرده و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک ساخته می شود. بنابراین متناسب با نیازی که دارید، می توانید بهترین نوع زغال لیمو را خریداری نمائید. هم اکنون با خرید زغال لیمو قلیان می توانید برای مدت زمان طولانی از مزایای این نوع زغال بهره گیرید. جهت تأمین بهترین زغال می توانید با مجموعۀ سالار سوز جنوب تماس حاصل فرمائید.

 سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 179
نمایش همه
علاقه مندی ها ()