زغال یکی از مواد اولیه پرکاربرد برای مصرف مختلف خانگی و صنعتی زغال می‌ باشد. برای درست کردن آتش از زغال‌ ها استفاده می‌ شود. زغال‌ ها با توجه به چوب مورد استفاده در ساخت آن ها ، نوع و ابعادشان در انواع مختلف تقسیم بندی می‌ شوند. یکی از انواع زغال‌ ها ، زغال سکه‌ ای است که می‌ توان از آن برای کاربرد های مختلف استفاده کرد. زغال سکه ای یکی از بادوام‌ ترین زغال‌ هایی است که می‌ توان از آن بدون ایجاد جرقه و دود استفاده کرد. زغال سکه‌ ای همانطور که از نامش مشخص است در ظاهر سکه مانند می‌ باشد. زغال سکه‌ ای را زغال فشرده هم می‌ نامند که این زغال‌ ها حرارت زیادی از خود تولید می‌ کنند و از خاک اره، خاک زغال ، پوست گردو و غیره به تولید می‌ رسند. امروزه در بسیاری از مجموعه‌ ها مانند سفره خانه‌ ها ، رستوران‌ ها و غیره از زغال سکه ای استفاده می‌ شود.

مزایای زغال سکه‌ ای

 یکی از مزایای زغال سکه‌ ای نسبت به زغال‌ های معمولی دیگر ، عدم وجود بو می‌ باشد همچنین این زغال‌ ها بدون دود هستند و دوام بسیار زیادی دارند. زغال سکه‌ ای در حدود ۴ برابر زغال معمولی دوام و حرارت دارد. بنابراین این زغال‌ ها بسیار مقرون به صرفه می‌ باشند و می‌ توان از آنها بهترین استفاده را نمود. در تولید زغال سکه‌ ای از چوب‌ هایی که کیفیت و دوام بالایی دارند استفاده می‌ شود. زغال سکه ای به دلیل اینکه زغالی فشرده است دارای تراکم بسیار زیادی می‌ باشد و به همین دلیل دوام زیادی هم دارد.

مرکز سالار سوز جنوب انواع زغال‌ ها از جمله زغال سکه‌ ای را با قیمت بسیار مناسب عرضه می‌کند. در صورت نیاز به خرید زغال لیمو سکه ای از طریق این مجموعه می‌ توانید انواع زغال‌ های مورد نیاز را تهیه کنید.

یکی از انواع زغال‌ های رایج و پرکاربرد، زغال سکه‌ ای است. زغال سکه‌ ای را با نام زغال فشرده هم می‌ شناسند. زغال‌ های فشرده دوستدار طبیعت هستند و از ضایعات زغال های دیگر و پوست گردو به تولید می‌ رسند. یعنی این زغال‌ ها از خاک زغال ،خاک اره و پوست زغال ساخته می‌ شوند و زغال‌ های بسیار با کیفیت و با دوام هستند. زغال سکه‌ ای در قالب‌ های مختلف به تولید می‌ رسد. این زغال‌ ها یک شکل و یک اندازه هستند و خاک زغال ندارند. مجموعه سالار سوز جنوب پخش انواع زغال‌ ها را با قیمت ارزان ارائه می‌ کند. فروش زغال سکه‌ای از طریق این مجموعه با بهترین قیمت ارائه می‌ شود.

خرید زغال سکه مرغوب

زغال سکه‌ ای با توجه به ترکیبات آن کیفیت مختلف دارد به همین جهت از طریق مرکز سالار سوز جنوب می‌ توانید خرید زغال سکه‌ ای را در نوع مرغوب انجام دهید. این مجموعه انواع زغال‌ های لیمو، زغال کبابی ،زغال لیمو سکه‌ ای، زغال مصری، زغال چینی، زغال سفره خانه‌ای و غیره را ارائه می‌ نماید. از زغال سکه‌ ای برای پخت و پز گرم کردن مانند استفاده در کرسی و شومینه، پخت کباب و غیره استفاده می‌ شود. زغال لیمو سکه‌ ای دوام و ماندگاری بالایی دارد و به صورت یکنواخت می‌ سوزد. زغال سکه‌ ای بوی مطبوعی دارد و سردرد ایجاد نمی‌ کند. این زغال‌ ها امروزه از رایج‌ترین زغال‌ ها می‌ باشند. در صورتی که می‌خواهید خرید زغال سکه‌ ای را انجام دهید از طریق مجموعه سالار سوز جنوب می‌ توانید این زغال‌ ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. همچنین برای خرید عمده زغال سکه‌ ای از طریق این مجموعه می‌ توانید با ارزان‌ ترین قیمت خرید زغال‌ ها را انجام دهید زیرا مرکز سالار سوز جنوب فروش زغال سکه‌ ای و انواع زغال‌ ها را به صورت مستقیم ارائه می‌ نماید. بنابراین این مجموعه زغال‌ ها را به قیمت پخش به شما ارائه می‌ کند.

 

سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 58
نمایش همه
علاقه مندی ها ()