کوپلینگ ELPEX از دیگر انواع کوپلینگ FLENDER به شمار می رود که می توان در طراحی انواع تجهیزات مکانیکی مهم و پرکاربرد استفاده کرد. فروش کوپلینگ تایری در دسته بندی کوپلینگ های انعطاف پذیر قرار گرفته می شود و به همین دلیل از سوی صنعت‌گران در راستای ساخت انواع موتور، پمپ و ... استفاده می گردد. فروش کوپلینگ ELPEX در سایزهای متفاوت صورت می پذیرد و این مسئله منجربه این می گردد که بتوان متناسب با موقعیت های مختلف بتوان محصول با کیفیت و کاربردی را ساخت. هدف از بکارگیری قطعات کوپلینگ تایری، ایجاد شرایط مناسب برای گردش شفت ها در یک مدار می باشد. شرکت کیهان افزار زاگرس بر روی واردات و فروش قطعات کوپلینگ تمرکز دارند. این چنین می توانند نیاز عموم صنعت گران را فراهم سازند و امکان تهیه کوپلینگ تایری را در سایز و برند معتبر فراهم آورند.

خرید کوپلینگ ELPEX اورجینال

هنگام خرید کوپلینگ ELPEX، بایستی در انتخاب خود توجه و دقت کافی داشته باشید. جهت بکارگیری در تجهیزات صنعتی منجمله انواع موتور، پمپ، کمپرسور و ژنراتور می توان از قابلیت‌های کوپلینگ تایری استفاده نمود. از ویژگی های شاخص کوپلینگ ELPEX می توان به مقاومت بالای آن در برابر مواد شیمیایی و تغییرات دمایی اشاره کرد. بدین ترتیب متناسب با نیاز می توانید محصول با کیفیت برای راه اندازی سیستم های صنعتی خریداری نمائید. معمولاً کوپلینگ ‌های ELPEX مقاومت بالاتری در برابر دماهای بالا و پایین دارند، در حالی که کوپلینگ‌های لاستیکی ممکن است در دماهای بالا یا پایین آسیب ببینند.

همواره پیش از خرید کوپلینگ تایری بایستی از اصل بودن قطعه اطمینان حاصل نمائید چون تأثیر مستقیم بر روی طول عمر آن و کیفیت عملکرد آن خواهد داشت. بدین ترتیب متناسب با نیاز سیستم های مکانیکی می توان مناسب ترین کوپلینگ تایری را به منظور تسهیل نمودن حرکت شفت و محورهای موازی و چرخشی بکار برد. جهت تأمین کوپلینگ تایری اورجینال می توانید با دفتر فروش شرکت کیهان افزار زاگرس تماس حاصل نموده و هماهنگی لازم برای تحویل محصولات خود را انجام دهید.

 

کوپلینگ ELPEX در دسته بندی کوپلینگ های دنده ای قرار گرفته می شود و جزء کوپلینگ های انعطاف پذیر به شمار می رود. جهت خرید کوپلینگ ELPEX باید نسبت به اصل بودن قطعه و همچنین سایز اطمینان حاصل کنید چون تأثیر مستقیم بر روی دوام و عملکرد این قطعه در سیستم های مکانیکی دارد. عمدتاً در طراحی برخی از انواع درایو که دارای سیستم های چرخشی هستند، شاهد کاربرد کوپلینگ تایری در ابعاد متفاوت می باشیم. با بکارگیری این قطعه، می توان برای بارهای پویا در سطح بالا، امکان چرخش صحیح شافت را فراهم آورد. شرکت کیهان افزار زاگرس از جمله فروشندگان بزرگ در عرصه تجهیزات جانبی و انواع قطعات کوپلینگ فلزی و انعطاف پذیر در برندهای معتبر می باشند.

مواد تشکیل دهنده کوپلینگ ELPEX

در نتیجه مبتنی بر نیاز سیستم های مکانیکی می توان مناسب ترین کوپلینگ ELPEX را تهیه نمود. از ویژگی های شاخص کوپلینگ تایری می توان به مقاومت بالای آن نسبت به تغییرات دمایی در رنج منفی 50 الی مثبت 50 درجه سلسیوس اشاره نمود. در فرآیند ساخت انواع موتور، پمپ، کمپرسور، درایور و ... می توان از قابلیت های کوپلینگ ELPEX استفاده کرد. جهت طراحی و ساخت کوپلینگ تایری از مواد لاستیکی کلرپن استفاده می شود و به همین دلیل از مقاومت بالا در برابر آتش و امور ضد استاتیک برخوردار است.

برای اطلاع از قیمت کوپلینگ ELPEX می توانید با دفتر فروش ما تماس بگیرید. پس از کسب اطلاعات مکفی، با آسودگی خاطر می توانید کوپلینگ مناسب و کاربردی را برای طراحی و راه اندازی سیستم های مکانیکی تهیه نمائید. از مزایای قطعات کوپلینگ تایری می توان به قابلیت بکارگیری آن در سیستم هایی که در مقابل بارهای زیاد قرار گرفته می شوند، اشاره نمود. برای سفارش حضوری و اینترنتی انواع کوپلینگ لاستیکی و فلزی منجمله خرید کوپلینگ ELPEX می توانید با دفتر فروش ما در شرکت کیهان افزار زاگرس تماس بگیرید.

شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 33
نمایش همه
علاقه مندی ها ()