زغال لیمو از رایج ترین انواع زغال موجود در بازار به شمار می رود که طرفداران بسیاری دارد. انواع زغال لیمو دارای یک سری مشخصه های ظاهری هستند که می تواند موجب تمایز آن با سایر زغال های موجود در بازار گردد. بدین ترتیب اگر به دنبال خرید زغال لیمو مرغوب هستید، بایستی به ویژگی های ظاهری زغال لیمو توجه کنید چون نقش بسزایی بر روی کیفیت محصول مورد نظر خواهد داشت. مجموعۀ سالار سوز جنوب چندین سال است که بر روی عرضه ذغال لیمو سکه ای، زغال لیمو قلم و ... فعالیت دارند. بدین ترتیب شما متناسب با مصارفتان می توانید بهترین زغال لیمو را خریداری کنید.

خرید زغال لیمو برای مصارف گوناگون

انتخاب نوع ذغال لیمو بستگی به نوع مصرف شما دارد چون هر کدام از آن ها می توانند دوام و ماندگاری متفاوت نسبت به یکدیگر داشته باشند. فروش زغال لیمو توسط فروشندگان مختلف، ممکن است در بسته بندی متفاوت صورت گیرد. در نتیجه مبتنی بر نیازتان، با حجم مناسب می توانید نسبت به خرید زغال لیمو اقدام کنید. برخی از مشخصه های زغال لیمو مرغوب عبارتند از:

  • داشتن ظاهری براق: معمولاً زغال لیمو مرغوب دارای رنگ مشکی براق است که بیش از هر فاکتور دیگری فرد را از خرید ذغال با کیفیت آگاه می سازد چون زغال های بی کیفیت به رنگ قهوه ای تبدیل شده اند و به وضوح نمی توانید رنگ خالص مشکی را مشاهده کنید.
  • داشتن بوی چوب درختان مرکب: با توجه به اینکه تولید زغال لیمو همانطور که از عنوانش مشخص است، حاصل نیمه سوختن چوب درختان مرکباتی مانند انواع لیمو، ترنج و ... می باشد. در نتیجه در حالت عادی و یا سوختگی دارای بوی مطبوع هستند.
  • تکه های یکپارچه و مستحکم: هنگام خرید زغال لیمو با کیفیت، هر چه تکه های زغال منسجم تر و بدون ترک باشد، از دوام بیشتری برخوردار خواهد بود.

ذغال لیمو مشتریان بسیاری دارد چون نسبت به سایر محصولات دارای مشخصه های ظاهری خاص است. به عنوان مثال زغال های لیمو از همان ابتدا دارای بوی مطبوع هستند و این مسئله باعث تفاوت قابل توجه آن با سایر محصولات در بازار می شود. به دلیل انتشار بوی مطبوع هنگام سوختن این نوع زغال، بسیاری از افراد خواستار تهیه این نوع زغال می باشند. در انتخاب و خرید زغال لیمو باید به نوع مصرف خود توجه کنید چون نحوه استفاده از آنها و همچنین ماندگاری حرارت آنها تأثیرگذار می باشد. مجموعۀ سالار سوز جنوب در لیست محصولات خود، اقدام به فروش زغال لیمو در ابعاد متفاوت می نمایند.

سفارش بهترین زغال لیمو

در نتیجه به سهولت می توانید بهترین زغال را برای تأمین آتش استعمال دخانیات، پخت و پز و مواردی از این قبیل خریداری نمائید. لازم به ذکر است که قیمت زغال لیمو به کیفیت چوب به کار رفته و نوع آن بستگی دارد. با توجه به اینکه تولید کنندگان متعددی در زمینه تولید ذغال لیمو فعالیت می کنند، در نتیجه فروش زغال لیمو با کیفیت های متفاوت در سطح بازار اتفاق می افتد. با انتخاب زغال مناسب، آتش با شعله و حرارت بیشتر در اختیار خواهید داشت.

بنابراین در زمان تأمین زغال کبابی، زغال قلیان، زغال سفره خانه ای و ... به کیفیت ذغال توجه نمائید. با تهیه زغال لیمو مرغوب، مدت زمان بیشتری می توانید از گرما و حرارت زغال استفاده کنید و در عین حال دارای خاکستر کمتری می باشد. بدین ترتیب هنگام تأمین زغال برای مصارف خود، می توانید از طریق مجموعۀ سالار سوز جنوب با اطمینان خاطر، زغال لیمو درجه یک با ماندگاری بالا خریداری کنید. لازم به ذکر است که توسط این مجموعه معتبر می توانید با اطمینان خاطر، انواع ذغال لیمو با بسته بندی کارتنی و وزن 10 کیلویی به صورت اینترنتی خریداری کنید.

 سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 27
نمایش همه
علاقه مندی ها ()